مدارک لازم برای اخذ رتبه مشاور
اکتبر 24, 2017
رتبه بندی شرکت
اکتبر 26, 2017
ثبت شرکت

ثبت شرکتها

 

قبل از اینکه بخواهیم مراحل و نحوه درست ثبت شرکت را به تفصیل شرح دهیم، بد نیست تعریف و ویژگی های آن را توضیح داده تا با دید باز، ابتدا انتخاب درستی از شرکت هایی که بیشترین کارایی را برایمان دارند، به دست بیاوریم و بعد مراحل بعدی را یک به یک توضیح دهیم.

پس از تعریف شرکت شروع میکنیم.

 

شرکت چیست؟

طبق تعریف قانون مدنی، به اجتماع دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی به منظور انجام عملیات تجاری و کسب سود را گویند. شرکت هایی که هدفشان از تاسیس تجارت نیست و اعمال تجارت انجام نمی دهند شرکت های حقوقی یا مدنی نامیده می شود.

 

شرکتهای تجاری مطابق ماده 20قانون تجارت بر هفت قسم می باشند. جهت شناخت تفاوت ها و کاربرهای هر یک از انواع شرکت ها ، این نوشته را مطالعه بفرمایید.

بیشتر شرکت های ثبت شده در ایران از انواع مسئولیت محدود و سهامی خاص هستند که مدارک لازم و مراحل ثبت هر یک از آنها به تفکیک در لینک های مربوطه درج شده است.

موسسه حقوقی داته به شماره ثبت  39133 رتبه نخست اخذ رتبه ساجات شرکتهای پیمانکار و مشاور ، شرکتهای طرح و ساخت ، شرکتهای EPC و همچنین ارتقا و تمدید رتبه در ایران می باشد که با صدها نمونه کار موفق در حوزه های تخصصی:

بصورت تخصصی و حرفه ای در خدمت متقاضیان و هموطنان عزیز میباشد.

همچنین می توانید جهت مشاوره تخصصی در این زمینه و استفاده از تجربیات کارشناسان زبده گروه حقوقی داته با تلفن 66505208 (021) تماس حاصل بفرمایید.

ثبت شرکتها

دیدگاه ها بسته شده است